Triple Strength Rose Water

Uji i Trëndafilit me veprim të trefishtë është një tonik lehtësisht e parfumuar, që zbut dhe rifreskon...
Brandi: NATURES AID
Gjendja: Ka gjendje
Lek 0
Lek 0
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 0
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Triple Strength Rose Water

Vendor: NATURES AID

Triple Strength Rose Water

Lek 0

Vendor: NATURES AID

Triple Strength Rose Water

Lek 0

Uji i
Trëndafilit me veprim të trefishtë është një tonik lehtësisht e parfumuar, që
zbut dhe rifreskon lëkurën. Distilimi i ujit të pastër dhe petaleve të trëndafilit
është një tonik bukurie klasike angleze për lëkurën. Uji i trëndafilit mund të
përdoret për hidratimin e lëkurës së thatë dhe në zbutjen e lëkurës së
irrituar. Përdoret shpesh si një tonik për fytyrën dhe është efektiv për heqjen
e makijazhit  duke e lënë lëkurën të
freskët. Uji i trëndafilit përdoret gjithashtu për flokët.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products