Twisters – Eye and Lip Contour Refill

Twisters – Eye and Lip Contour Refill, është një serum anti-age për konturin e syve dhe të...
Brandi: DERMASTIR
Gjendja: Ka gjendje
Lek 4,060
Lek 4,060
Mbylle porosinë vetëm 1 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 4,060
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Twisters – Eye and Lip Contour Refill

Vendor: DERMASTIR

Twisters – Eye and Lip Contour Refill

Lek 4,060

Vendor: DERMASTIR

Twisters – Eye and Lip Contour Refill

Lek 4,060

Twisters – Eye and Lip Contour Refill, është një serum anti-age për konturin e syve dhe të buzëve. Përmban ekstrakt të Padina Pavonica (alge e errët e veçantë), që qëndron në bazë të këtij serumi kundër plakjes së lëkurës së syve dhe buzëve. Ekstrakti është xhel i butë mbrojtës. Principi Eye and Lip Contour mbron dhe përmirëson lëkuren delikate të konturit të syve dhe të konturit të buzëve nga stresi dhe ndotja. Hidraton dhe rigjallëron konturet duke bërë që të rifitojnë elasticitetin dhe fleksibilitetin e tyre.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products