Ultra Fresh Cleansing Gel Mask

Nuxe – Ultra Fresh Cleansing Gel Mask Ultra Fresh Cleansing Gel Mask nga Nuxe është maskë në...
Brandi: NUXE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 3,350 ALL
Lek 3,350 ALL
Mbylle porosinë vetëm 1 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 3,350
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Ultra Fresh Cleansing Gel Mask

Vendor: NUXE

Ultra Fresh Cleansing Gel Mask

Lek 3,350

Vendor: NUXE

Ultra Fresh Cleansing Gel Mask

Lek 3,350

Nuxe – Ultra Fresh Cleansing Gel Mask
Ultra Fresh Cleansing Gel Mask nga Nuxe është maskë në trajtë xhelime aromë delicate trëndafili,
pastron thellësisht lëkurën duke larguar të gjitha papastërtitë. E pasur me ujë lule trëndafili, siguron
veprim efektiv edhe kundër ndotjes.

Pastron lëkurën.
Freskon lëkurën.
96% të përbëersve janë me origjinë natyrore.
I përshtatshëm për të gjithë tipet e lëkurës, edhe për lëkurë të ndjeshme.
Veçori të produktit
Uji i lules së trëndafilit: njihet për vetitë e tij qetësuese në lëkurë. Qetëson edhe lëkurën më të
ndjeshme.
100% Complex Skin Respect me origjinë botanike: hidraton dhe forcon barrierën mbrojtëse të lëkurës.
Agjentët pastrues me origjinë natyrore: largon make upin dhe të gjitha papastërtitë e tjera nga lëkura.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products