Unifying Exfoliating Mask

Nuxe – Unifying Exfoliating Mask Kjo maskë eksfoliante kombinon përfitimet e ujit të lule trëndafilit me vaj...
Brandi: NUXE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,800
Lek 2,800
Mbylle porosinë vetëm 1 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,800
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Unifying Exfoliating Mask

Vendor: NUXE

Unifying Exfoliating Mask

Lek 2,800

Vendor: NUXE

Unifying Exfoliating Mask

Lek 2,800

Nuxe – Unifying Exfoliating Mask
Kjo maskë eksfoliante kombinon përfitimet e ujit të lule trëndafilit me vaj Macadamia dhe një pluhur të
imët me origjinë natyrore për të shtresuar dhe unifikuar lëkurën në vetëm dy minuta. Pas përdorimit të
kësaj maskë lëkura është dukshëm më e butë dhe me më shumë shkëlqim.
Maska transformohet në trajtë vaji kur masazhohet butësisht në lëkurë.
Eksfoljon lëkurën.
Unifikon lëkurën.
Pastron dhe zbut lëkurën në mënyrë të përsosur.
98.3% të përbërësve janë me origjinë natyrore.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products