Veggie Curry 6m+

Detaje mbi produktin Holle – Veggie Curry 6m+ Kavanozat Holle janë përgatitur në mënyrë të tillë që ti...
Brandi: HOLLE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 350
Lek 350
Mbylle porosinë vetëm 1 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 350
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Veggie Curry 6m+

Vendor: HOLLE

Veggie Curry 6m+

Lek 350

Vendor: HOLLE

Veggie Curry 6m+

Lek 350

Detaje mbi produktin

Holle – Veggie Curry 6m+

Kavanozat Holle janë përgatitur në mënyrë të tillë
që ti vijnë në ndihmë prindërve për të përmbushur nevojat tretëse të ndryshme të
secilit femijë.
Janë vakti ideal kur jeni me nxitim ose kur jeni në
lëvizje për shëndetin e bebit tuaj.

Zgjedhja është e gjerë. Ju mund të gjeni kavanoza
me një perime si dhe kavanoza me dy ose më shumë perime.
Këto kavanoz janë të pasura me vlera ushqyese
dhe rriten në mënyre biodinamike organike. Të gjitha fazat e prodhimit kalojnë
në kontrolle shumë të rrepta cilësie.

Shije erëzash vegjetariane.Për fëmijët nga muaji i gjashtë i lindjes.

Produkt
100% Bio Organik.CO2 neutral.
Pa kripë të shtuar (vetëm kripë natyrale).
Shumëllojshmëri produktesh pa gluten.Produkte
antialergjike pa përmbajtje laktozë qumështi dhe veze.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products