Vitamin C Antioxidant Eye Cream

Natura Siberica – Vitamin C Antioxidant Eye Cream Ky krem ndihmon të luftojë rrathët e zinj dhe...
Brandi: NATURA SIBERICA
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,000
Lek 1,000
Mbylle porosinë vetëm 1 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,000
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Vitamin C Antioxidant Eye Cream

Vendor: NATURA SIBERICA

Vitamin C Antioxidant Eye Cream

Lek 1,000

Vendor: NATURA SIBERICA

Vitamin C Antioxidant Eye Cream

Lek 1,000

Natura Siberica – Vitamin C Antioxidant Eye Cream
Ky krem ndihmon të luftojë rrathët e zinj dhe lodhjen pas një dite të gjatë. Ju do të zgjoheni me një pamje të relaksuar dhe të freskët, në sajë të bimëve aktive Siberiane të cilat kanë veti të jashtëzakonshme freskuese.

Organic Altai oblepikha hydrolate në mënyrë efektive i rikthen lëkurës elasticitetin.
Vitamina A ndihmon në rritjen e shkëlqimit të lëkurës tuaj.

Vitamina E është një antioksidant i fuqishëm që ndihmon në minimizimin e shenjave të moshës duke mbajtur lëkurën tuaj të hidratuar dhe të butë.

Fosfolipidet përmirësojnë hidratimin e lëkurës.

Kafeina ndihmon në reduktimin e vijave dhe rrudhave të lehta në fytyrë.

I përshtatshëm për të gjithë tipet e lëkurës.

Pa SLS, pa vajra mineral, pa paraben, pa PEG, pa glikol, pa SLES.

Pa SLS, pa vajra mineral, pa paraben, pa PEG, pa glikol, pa SLES.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products