Vitamin E (Natural) oil 20,000IU

Detaje mbi produktin NATURES AID- Vitamin E (Natural) oil 20,000IU Vitamina E eshte nje nga antioksidantet me...
Brandi: NATURES AID
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,500 ALL
Lek 2,500 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,500
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Vitamin E (Natural) oil 20,000IU

Vendor: NATURES AID

Vitamin E (Natural) oil 20,000IU

Lek 2,500

Vendor: NATURES AID

Vitamin E (Natural) oil 20,000IU

Lek 2,500

Detaje mbi produktin

NATURES AID- Vitamin E (Natural) oil 20,000IU

Vitamina E
eshte nje nga antioksidantet me te fuqishem I cili parandalon demtimin e
qelizave nga radikalet e lira . Vitamina E ngadaleson plakjen e qelizes dhe
eshte e domosdoshme per nje sere procesesh biologjike.Parandalon plakjen e
lekures,zbut lekuren,redukton hiperpigmentimin,jep shkelqim lekures, redukton
njollat,sheron plaget,eliminon strijat,stimulon rritjen e flokeve.

Veçori të produktit

Sasia:50 ml

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products