Wild Juniper

Natura Siberica - Wild Juniper Wild Juniper nga Natura Siberica është scrub trupi me Dëllinjë të Egër...
Brandi: NATURA SIBERICA
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,500
Lek 1,500
Mbylle porosinë vetëm 1 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,500
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Wild Juniper

Vendor: NATURA SIBERICA

Wild Juniper

Lek 1,500

Vendor: NATURA SIBERICA

Wild Juniper

Lek 1,500

Natura Siberica - Wild Juniper
Wild Juniper nga Natura Siberica është scrub trupi me Dëllinjë të Egër pastron lëkurën, e lëmon atë duke lënë një ndjesi pastërtie dhe freskie që zgjat.
Dëllinja përmban phytoncides dhe tannine të cilat kanë efekte rinovuese, ndihmojnë në ushqyerje dhe hidratim të lëkurës.

Bimët e egra Siberiane përmbajnë vitamina, saponins, phytoncide dhe tannins të cilat sigurojnë një efekt qetësues dhe e bën lëkurën të lëmuar si mëndafsh dhe të butë.

Algat e Ishullit Faroe të pasura në vitamina A, B1, B2, B6, B12, C, E, mikroelemente dhe iodine. Ato kontribuojnë në pastrimin e thellë të lëkurës dhe optimizojnë balancën e ujit në lëkurë, e ngopin atë me minerale duke e bërë lëkurën më elastike dhe të butë.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products