Wrinkle Plumper Cream Booster

Frezyderm – Wrinkle Plumper Cream Booster Wrinkle Plumper Cream Booster nga Frezyderm rrit efektin e kremit të...
Brandi: FREZYDERM
Gjendja: Mungesë
Lek 2,350
Lek 2,350
Mbylle porosinë vetëm 0 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,350
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Wrinkle Plumper Cream Booster

Vendor: FREZYDERM

Wrinkle Plumper Cream Booster

Lek 2,350

Vendor: FREZYDERM

Wrinkle Plumper Cream Booster

Lek 2,350

Frezyderm – Wrinkle Plumper Cream Booster
Wrinkle Plumper Cream Booster nga Frezyderm rrit efektin e kremit të ditës me përbërës aktiv bimor,
si dhe ofron 400% mbushje të brendshme të rrudhave.
I përshtatshëm për mbushjen e rrudhave, përmirësimin e lëkurës.
I përshtatshëm për të gjitha moshat.
Për të gjithë tipet e lëkurës.
Commiphora mukul: mbush rrudhat dhe rikthen elasticitetin e lëkurës.
Black Tea ferment: mbron qelizat yndyrore locale.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products