Youth Concentrate Complexion Correcting

Youth Concentrate Complexion Correcting eshte perkujdesje kunder njollave te lekures me baze cajin e bardhe dhe Lumifenole....
Brandi: JOWAÉ
Gjendja: Ka gjendje
Lek 0 ALL
Lek 0 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 0
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Youth Concentrate Complexion Correcting

Vendor: JOWAÉ

Youth Concentrate Complexion Correcting

Lek 0

Vendor: JOWAÉ

Youth Concentrate Complexion Correcting

Lek 0

Youth Concentrate Complexion Correcting eshte perkujdesje kunder njollave te lekures me baze cajin e bardhe dhe Lumifenole. Ky koncentrat permban Lumifenole te cilet kane veti antioksiduese, nga SempervivumTectorum, eshte nje bime e cila arrin ti rezistoje kushteve me ekstreme. Niveli i larte i antioksidante te ndodhura ne perberjen e ketij kremi ndihmon lekuren te rimarre balancen dhe te mbrohet nga agresionet e perditshme: ndotja, stresi ndryshimet klimatike. Permban gjithashtu vitamine B3 dhe vitamine E. Redukton njollat duke i dhene ndricim lekures dhe aktivizon rinine e saj. Lekura do jete me e bute, uniforme dhe njollat jane te reduktuara ne menyre te dukshme. Testuar dermatologjikisht. Jo komedogjenik.Pa paraben. Pa vaj mineral. Pa fenoksietanol. Pa perberes me origjine shtazore. Pa silikon. Pa ngjyrues artificiale.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products