Kategorite See All >

Anthelios Hydrating Body Lotion SPF 30 Eco Conscious Tube

LA ROCHE-POSAY (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,500.00Lekë /250 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

La Roche Posay – Anthelios Hydrating Body Lotion SPF 30 Eco Conscious Tube

Formuluar posaçërisht për trup të ndjeshëm dhe alergjikë ndaj diellit. Një formulë mbrojtëse UVA dhe UVB e cila mbron lëkurën nga formimi i  njollave të shkaktuara nga dielli.

Është rezistent ndaj ujit dhe djersës.

I përshtatshëm për të rriturit dhe fëmijët e moshës 5 vjeç e lart.


Përdorimi

Aplikojeni produktin para se të ekspozoheni në diell. Aplikojeni shpesh për të ruajtur mbrojtjen.


Përbërësit

AQUA/WATER GLYCERIN OCTOCRYLENE ISOPROPYL PALMITATE ETHYLHEXYL SALICYLATE BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE ALCOHOL DENAT TITANIUM DIOXIDE TALC ETHYLHEXYL TRIAZONE POTASSIUM CETYL PHOSPHATE DIISOPROPYL SEBACATE SYNTHETIC WAX ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER ALUMINIUM HYDROXIDE BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER/SHEA BUTTER CAPRYLYL GLYCOL CITRIC ACID DISODIUM EDTA GLYCERYL STEARATE MYRISTIC ACID PALMITIC ACID PEG-100 STEARATE PHENOXYETHANOL STEARIC ACID TEREPHTHALYLIDENE DICAMPHOR SULFONIC ACID TOCOPHEROL TRIETHANOLAMINE XANTHAN GUM


 

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura