Kategorite See All >

Artichoke Plus

TOSKANI (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
6,500.00Lekë /20 Ampula x 5 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

TOSKANI – Artichoke Plus

Suplement dietik me veprim lipolitik, diuretik dhe anti-celulit. Ka veprim pastrues, parandalon mbajtjen e lëngjeve, akumulimin e yndyrës në trup si dhe ndjesinë e fryrjes.

Artichoke Plus kontribuon në humbjen e peshës, largimin e toksinave si dhe ul nivelin e kolesterolit.

Përmban gjithashtu ekstrakt nga bishti i kalit dhe çajit të gjelbër të cilët veprojnë në mënyrë sinergjike për të balancuar akumulimin e yndyrës.

 

Lipolitik

Diuretik

Antioksidues

Suplement i shkëlqyeshëm dietik

 

Përbërësit

Green tea, horsetail, artichoke, pineapple.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura