Kategorite See All >

Baby Water

HOLLE (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
200.00Lekë /500mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Holle – Baby Water

Të gjithë ju që përdorni produktet e Holle, vjen për ju uji për bebe me përmbajtje të ulët të sodiumit dhe i pakarbonizuar.
Tani vakti i bebit tuaj do të jetë i plotesuar 100% organik duke realizuar një tretje perfekte me më pak kolika.
Përdoret për përgatitjen e qumështit formulë Holle dhe dritherave HolleMund të përdoret për të shuar etjen ose për të përgatitur ushqimet e bebeve.
Përbërësi shtesë i domosdoshëm në çdo recetë për beben tuaj.

Rekomandohet të përdoret që nga lindja.
Përdoret direkt, nuk ka nevojë për zierje.
100% mineral i pa karbonizuar.
Ka përmbajtje të ulët të sodiumit.
Pa sheqer.

I çertifikuar nga Komuniteti Europian.

100%  Bio – Organik.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura