Kategorite See All >

Cellulite Tincture

The Organic Pharmacy (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,800.00Lekë /50 mL
Cmimi ulur:
1,960.00Lekë /50 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

The Organic Pharmacy – Cellulite Tincture

Cellulite Tincture nga The Organic Pharmacy është kombinim bimor trajtues për reduktimin e celulitit në trupin tuaj.


Përdorimi

 Hidhni 10-15 pika në një gotë me ujë gjatë ditës.


Përbërësit

Bladderwrack (Fucus vesiculosus), Alfalfa (Medicago Sativa), Horse Chestnut (Aesculus Hipp), Gotu Kola (Centella Asiatica)*, Garcinia (Garcinia Cambodia), Guggul, Dandelion (Taraxacum Officinale), Rye Alcohol*, Aqua (Water).

*Ingredients from organic farming.


 

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura