Kategorite See All >

Gold - Vit D3 + K2 4000 IU

Olimp Labs (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,100.00Lekë /30 kapsula
Cmimi ulur:
1,785.00Lekë /30 kapsula

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

 Olimp Labs - Gold – Vit D3 + K2

Gold – Vit D3 + K2  është një shtesë dietike në formën e kapsulave të lëngshme Flow Caps, që përmban një sasi të lartë të vitaminës D (D3) në një dozë deri në 4000 IU. Produkti u plotësua me vitaminë K natyrale nga natto, u gjet në formën më të tretshme dhe aktive - menaquinone-7 (vitamina K2). Vitamina D ndihmon në funksionimin e duhur të sistemit imunitar, kontribuon në thithjen e duhur të kalciumit dhe fosforit dhe ndihmon në mirëmbajtjen e kockave dhe dhëmbëve të shëndetshëm. Vitamina K kontribuon në mpiksjen e duhur të gjakut dhe, si vitamina D, ndihmon në ruajtjen e kockave të shëndetshme.

 

Përdorim i Sugjeruar

1 kapsulë një herë në ditë pas ushqimit.

 

Përbërësit:

Vaj lini, vitaminë K (menaquinone-7 - vitaminë K2 e marrë nga soja me anë të fermentimit), vitaminë D (kolecalciferol - vitaminë D3), antioksidant - një përzierje e tokoferolëve; përbërësi i guaskës - xhelatinë.

 

1 kapsulë përmban:

   Vitamina D (D3) 100mcg (4000 IU) (2000%) *, Vitamina K (K2) 50mcg (67%) .

 * Vlera e referencës NRV-lëndë ushqyese.

   Sasia: 30 Kapsula

 

Kujdes

Nëse jeni duke marrë antikoagulantë, këshillohuni me mjekun tuaj përpara se të përdorni preparatin. Mos përdorni përgatitje të tjera me vitaminë D ose K.

 

Këshilla të rëndësishme

Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore.

Një dietë e ekuilibruar dhe një mënyrë jetese e duhur janë të rëndësishme për funksionimin e trupit të njeriut.

Një shtesë dietike nuk mund të përdoret si zëvendësim (zëvendësim) i një diete të larmishme.

Ruhet në dhoma të thata, në temperaturë dhome, në kontejnerë të mbyllur fort, për tu mbrojtur nga lagështia.

Ruani larg fëmijëve.

 

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura