Kategorite See All >

Hand Wash – Simplicity

Jack N' Jill (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
1,490.00Lekë /300 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Jack N’ Jill – Hand Wash – Simplicity

Simplicity është sapun i lëngshëm nga Jack N’ Jill efektiv për pastrimin e duarve të fëmijëve.

-Përmban surfaktant të pastër botanik që janë efektiv në kundërveprimin me bakteret dhe viruset.

-Ideale për përdorim të përditshëm për të gjitha llojet e lëkurës përfshirë lëkurën e ndjeshme dhe super të ndjeshme.

-Përmban vajra esensical organik të cilët ushqejnë dhe pastrojnë lëkurën e duarve të fëmijëve.

-Ideal për të gjithë familjen.

-I përshtatshëm për përdorim të përditshëm.

-Pa paraben.

-Pa sulfate.

-Pa vaj palme.

-Pa parfum.


Përdorimi

Hidhni një sasi të vogël në duar duke i fërkuar me njëra tjetrën. Shpëlajini me ujë të bollshëm.

 

Përbrësit

Water (Aqua), Decyl Glucoside, Lauryl Glucoside, Glycerin, Sodium Citrate, Gluconolactone,Quillaja Saponaria Bark Extract, Chenopodium Quinoa (Quinoa) Seed Extract, Xanthan Gum, Panthenol, Citric Acid, Sodium Phytate, Sodium Benzoate, Calcium Glucona

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura