Kategorite See All >

Intensive cream - Combination and Oily skin

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,370.00Lekë /50mL
Cmimi ulur:
2,696.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

RILASTIL-Intensive cream - Combination and Oily skin

Krem hidratant dhe riekuilibrues me Aminoacide dhe Vitamina. I përshtatshëm për lëkurë mikse dhe të yndyrshme. Neutralizon shkëlqimin e lëkurës dhe zbut lëkurën për gjatë gjithë ditës.

Rilastil Intensive është linja e Rilastil që me vite kujdeset për lëkurat me tone të zbehtë, të pahidratuara, apo që kanë mungesë të substancave ushqyese dhe lëkurës jo më të freskët. Rregullon dhe normalizon prodhimin e sebumit (yndyrës),  duke uniformuar lëkurën dhe duke e bërë më kompakte. 

Veçori të produktit

Testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht

Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Palladium dhe Mërkur

Nuk bllokon poret

Sasia: 50mL

Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë në fytyrë të pastër dhe masazhojeni deri në përthithjen totale.

Përbërësit      

Essential Branched Amino Acids (Leucine, Isoleucine, Valine), Panthenol, Vitamin E, Aloe Vera Gel, Sodium PCA, Sodium Hyaluronate And Hydrolyzed Glycosaminoglycans Provide Strong Moisturizing And Anti-Aging Properties. Benzophenone-4 Is An Added Sun Filter, Water , Polyglycerylmethacrylate , Glycerin , PEG-8 , Panthenol , Sorbitol , Sodium PCA , Benzophenone-4 , Arginine , PEG-40 Hydrogenated Castor Oil , Polysorbate 20 , PEG-75 Lanolin , Imidazolidinyl Urea , Hydrolyzed Glycosaminoglycans , Aloe Barbadensis ,Hyaluronic Acid , Leucine , Isoleucine , Valine , Diodium EDTA , Tocopheryl Acetate , Methylparaben ,Propylparaben , Ethylparben , BHA , BHT , Cyanocobalamin , Fragrance.


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura