Kategorite See All >

Menopause Tincture

The Organic Pharmacy (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,800.00Lekë /50 mL
Cmimi ulur:
2,240.00Lekë /50 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

The Organic Pharmacy – Menopause Tincture

Tinkture e kombinuar bimore e cila ka efekt balancues të hormoneve dhe menopauzës.

Tërshëra, Sage, Dong Quai, Black Cohosh, Jamball, Red Clover dhe Agnus Castus kombinohen për të përmirësuar  veshkat dhe ndihmojnë në ekuilibrimin e hormoneve për ta bërë tranzicionin sa më të qetë.

 

Përdorimi

Hidhni 10-15 pika në një gotë ujë dhe pijeni gjatë ditës.


Përbërësit

Dong Quai (Angelica Sinensis Root), Licorice Deglycyrrhizinated (Glycyrrhiza Glabra Root), Red Clover, Chaste Tree (Vitex agnus-castus), Rye Alcohol*, Oats (Avena Sativa)*, Sage (Salvia Officinalis)*, Aqua (Water), Black Cohosh  

*Ingredients from organic farming


 

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura