Kategorite See All >

Mineral Cream SPF 50+

AVENE (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,800.00Lekë /50 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Avene – Mineral Cream SPF 50+

Mineral Cream SPF 50+ është krem dielli nga Avene që siguron mbrojtje të lartë të lëkurës intolerante ose alergjike.

Siguron mbrojtje shumë të lartë ndaj rrezeve të shkurtra dhe të gjata të diellit.

Ky produkt nuk përmban filtra kimik.

Pa aromë.

Rezistent ndaj ujit.

I qëndrueshëm ndaj dritës.

I përshtatshëm për lekure intolerante dhe atopike.

I përshtatshëm për fëmijë dhe të rritur.


Veçori të produktit

-Dioksidi i titanit: siguron mbrojtje 100% ndaj rrezeve të dëmshme të diellit.

-* Pre-tocopheryl një pararendës i qëndrueshëm i Vitaminës E: jep mbrojtje shtesë të qelizave të lëkurës.

-* Uji Termal Avene: veti natyrore qetësuese dhe anti irrituese.


Përdorimi

Aplikojeni produktin në fytrë para dhe gjatë ekspozimit në diell.


Përbërësit

Avene Aqua, Titanium Dioxide, Isodecyl Neopentanoate, Triethylhexanoin, C 12-15 Alkyl Benzoate, Cyclomethicone, C30-45 Alkyl Mmethicone, Glycerin, Polyglyceryl-4 Isostearate, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Hexyl Laurate, Alumina, Aqua, Stearic Acid, Caprylic Capric Triglyceride, Caprylyl Glycol, CI 77492, CI 77491, Octyldodecanol, Silica Dimethyl Silylate, Sodum Chloride, Sodium Myristoyl Glutamate, Sorbic Acid, Tocopheryl Glucoside, Triethoxycaprylysilane, Xanthan Gum, Tetra Dibutyl Pentaerithrityl Hydroxyhydrocinnamate
Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura