Kategorite See All >

Polar White Birch Purifying and Perfecting Shower Gel

NATURA SIBERICA (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
700.00Lekë /200 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Natura Siberica – Polar White Birch Purifying and Perfecting Shower Gel

Ky xhel pastrues është zgjidhja juaj ideale për perkujdesjen e lëkurës problematike.

-Redukton aknet në lëkurë.

-Kontrollon prodhimin e Sebumit në lëkurë.

-Redukton irritimin e lëkurës.

-Përmban përbërës me origjinë natyrore.


Veçori të produktit

- Betulin: përmban një sasi të madhe të vitaminave B2 dhe B5 që qetësojnë lëkurën në mënyrë të përsosur.

-Acidi salicilik: gjendet natyrshëm në lëvoren e shelgut ndihmon në reduktimin e inflamacionit.

-Zinku: zvogëlon shfaqjen e akneve.


Përdorimi

 Aplikojeni  xhelin në një sfungjer dhe masazhoni butësisht lëkurën. Shpëlajeni tërësisht me ujë të ngrohtë. Të mos përdoret për fëmijë nën moshën 3 vjeç.


Përbërësit

Aqua, Sodium Coco-Sulfate, Glycerin, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Betula Alba Bark ËaterËH H, Salicylic Acid, Zinc PCA, Betula Alba Leaf ExtractËH, Sorbus Aucuparia Fruit ExtractËH, Saponaria Officinalis Root Extract*, Rhodiola Rosea Root Extract*, Calendula Officinalis FloëerExtract*, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum, Sodium Hydroxide, Butylphenyl Methylpropional, CI 42051, CI 42090, CI 19140.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura