Kategorite See All >

Skin Radiance

The Organic Pharmacy (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
8,400.00Lekë /120 Kapsula

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

The Organic Pharmacy – Skin Radiance

Skin Radiance është një formulë ushqyese nga The Organic Pharmacy e cila nxit stimulimin e kolagjenit në lëkurë si dhe mbron dhe përmirëson indet e lëkurës.

-Ky produkt ndihmon në rigjenerimin dhe shërimin e lëkurës.


- Ka veprim të fuqishëm anti-inflamator, i cili së bashku me acidet yndyrore thelbësore dhe antioksidantët e tij mbron lëkurën në mënyrë perfekte.

- Ndërton dhe ruan murin qelizor.

-Ndihmon lëkurën që të duket më e bukur dhe më e shëndetshme.

 

I përshtatshëm edhe për Veganët.

 

 

Përdorimi

Merrni 2 kapsula në mëngjes me ushqimin tuaj me një gotë të madhe uji.

 

Përbërësit

Rose hip (Rosa canina L., fructus); Capsule Shell: Vegetable Cellulose

Rose hip (Rosa canina L., fructus); Capsule Shell: Vegetable Cellulose
(Hydroxypropylmethylcellulose); Acai Berry (Euterpe oleracea Mart., fructus);
Bamboo dry extract (Bambusa vulgaris, Schrad. surculi) ((75% Silica) compound: Maltodextrin)); Bilberry (Vaccinium myrtillus L., fructus); Glucosamine Sulphate 2KCl (59% Glucosamine Base); Goji Berry dry extract (Lycium barbarum L., fructus) (compound: Maltodextrin); Gotu Kola (Centella asiatica (L.) Urb., aerial part); Methylsulfonylmethane; (anticaking: Silicone dioxide), Hyaluronic Acid; Vitamin C (L-Ascorbic acid); Quercetin, Vitamin E Natural (D-Alpha Tocopherol) Succinate; Zinc (Zinc Citrate)

*Ingredients from organic farming


 

 

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura