Kategorite See All >

Spaghetti Bolognese

HOLLE (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
249.00Lekë /220gr

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Pure me makarona, perime dhe mish viçi e përshtatshme për bebet dhe fëmijët mbi 8 muaj.

Me përmbajtje  karrotë, domate, spageti dhe  mish viçi.

Nuk ka sheqer ose kripë, pa proteina qumështi, pa maja, pa vezë, pa laktozë, pa gluten.

Sasia: 220gr

Udhëzime mbi përdorimin

Përziejeni para përdorimit. Ngrohni të gjithë kavanozin ose një pjesë në ujë që zien. Pas hapjes mund ta ruani në frigorifer deri në 2 ditë.

Ingredients:

Vegetables 48.4 % (tomato* 30.4 %, carrot* 16 %, leek*), water, wheat spaghetti** 9.9 %, beef* 8 %, rice semolina** *from biodynamic agriculture. **from organic agriculture. Countries of origin of the main ingredients: Germany / Netherlands / Italy.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura