Kategorite See All >

Sun Screen Cream to Powder SPF 50+

FREZYDERM (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,800.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Frezyderm – Sunscreen Cream to Powder SPF 50+

Ky krem dielli me faktor shumë të lartë mbrojtës nga Frezyderm mbron lëkurën tuaj nga rrezet e dëmshme të diellit. Ky krem është bazuar në inovacionin Transforming Textures pasi që kur aplikohet në lëkurë shndërrohet gradualisht nga krem i lehtë në pudër sateni.

Ky produkt përmban Ekstraktin e Bozhures së Bardhë e cila rrit barrierën epidermale, redukton humbjen e lagështisë transdermale si dhe përmirëson mekanizmat  e hidratimit të lëkurës.

I përshtatshëm për të gjithë tipet e lëkurës, edhe për lëkurë të thatë.

Testuar dermatologjikisht.

Pa paraben.

Rezistent ndaj ujit.


Veçori të produktit

-Trajton simptomat dhe mbron lëkurën nga thatësisa kronike e lëkurës.

-Përmirëson funksionin e dobët të barrierës mbrojtëse të lëkurës.

-Mbron lëkurën nga plakja e parakohshme.

-I ofron lëkurës hidratim.

-Ka veprim anti-plakje.

-Përmban faktor të lartë mbrojtës nga rrezet e dëmshme të diellit.  


Përdorimi

Aplikojeni kremin në fytyrë  para se të ekspozoheni në diell. Riaplikojeni kremin përsëri gjatë ditës.  

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura