Kategorite See All >

Sun Secret Anti-age Fluid Effect Matt SPF 50+

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,775.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktet

KORFF - Sun Secret Anti-age And Protection Anti-spot Face Fluid Matt Effect 50+

Emulsion me teksturë të lehtë, i përshtatshëm për të mbrojtur lëkurën nga rrezet e diellit. Formulë inovative me DNA-Safe Complex, mbron lëkurën nga foto-plakja, rrezatimi diellor, parandalon shfaqjen e rrudhave dhe hidraton lëkurën. Ky krem është i përshtatshëm për lëkurat e yndyrshme. I përshtatshëm edhe për parandalimin e njollave kafe.

Veçoritë e produktit

Sasia: 50mL

SPF 50+.

Rezistent ndaj ujit.

Pa konservues.

Jo komedogjenik

Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.

Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Palladium dhe Mërkur.

Përdorimi

Aplikojeni në fytyrë para ekspozimit në diell.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura