Kategorite See All >

Tea Tree Manuka Neem Cream

The Organic Pharmacy (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,800.00Lekë /60 mL
Cmimi ulur:
2,240.00Lekë /60 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

The Organic Pharmacy – Tea Tree Manuka Neem Cream

 Tea Tree Manuka Neem Cream nga The Organic Pharmacy është krem antiseptik me veprim të trefishtë me Pemën e Çajit, Manuka dhe Neem, të cilët kanë veti antifungale dhe antibakteriale.


Produkt i shkëlqyeshëm për thonjtë, këmbët ose lëkurën.

 

Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje.

 

Përbërësit

Aloe (Aloe Barbadensis)*, Coconut Oil (Cocos Nucifera)*, Sesame Seed Oil (Sesamum Indicum), Rye Alcohol*, Shea Butter (Butyrospermum Parkii)*, Glyceryl Stearate, Apricot Oil (Prunus Americana)*, Ceteryl Alcohol, Tea Tree (Melaleuca Alternifolia), Neem (Azadirachta Indica)*, Manuka (Leptospermum Scoparium), Vitamin E (Tocopherol), Glycerin (vegetable)*, Aqua (Water), Jojoba Oil(Simmondsia Chinensis)*, Lecithin, Grapefruit (Citrus Grandis)*, Vitamin C (Ascorbyl Palmitate), Essential Oils

*Ingredients from organic farming


 

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura