Kategorite See All >

Vitamin D3 2000 IU

Amerix (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,500.00Lekë /60 Gummies

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Amerix - Vitamin D3 2000IU 60 Gummies

Gummies Amerix me Vitamin D3 2000 IU ndihmojnë në mbështetjen e shëndetit të kockave. Këto gummies te shijshem vijnë në tre aroma fantastike që përfshijnë Luleshtrydhe, Pjeshkë dhe Mango.

 

Përdorimi

Gummy duhet të përtypet para se të gëlltitet. Sigurohuni që të përtypni siç duhet çamçakëzin për të shmangur mbytjen.

Për të rritur, përtypni dy çamçakëzë çdo ditë.


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura