Kategorite See All >

Xerolact Atopic Intensive Balm

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,828.00Lekë /200mL
Cmimi ulur:
2,262.40Lekë /200mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

RILASTIL- Xerolact Atopic Intensive Balm

Balsam intensiv mjaft i pasur dhe i butë. Trajtim intensiv, hidratues dhe ristrukturues i lëkurës.

Përmban vajra bimore, vitamina dhe kalium Glycyrrhizinate të cilët ushqejnë deri në thellësi lëkurën dhe ndihmojnë në rindërtimin e saj.

Përmban gjithashtu Omega 3, 6, 7 dhe 9.

Hipoalergjenik

Pa parfum, alkol, ngjyrues dhe derivate të grurit.

Testuar dermatologjikisht dhe në mbikqyrje pediatrike.

Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Palladium dhe Mërkur.

Veçori të produktit

Për të rritur, fëmijë dhe foshnjë.

Sasia: 200mL

Përdorimi

Aplikojeni 1-2 herë në ditë në lëkurë të thatë. Këshillohet përdorimi pas dushit.

Përbërësit

Aqua (Water) • Paraffinum Liquidum (Mineral Oil) • Glycerin • Passiflora incarnata Seed Oil • Glyceryl Stearate • PEG-100 Stearate • Squalane • Butyrospermum parkii (Shea) Butter • Alpha-Glucan Oligosaccharide • Behenyl Alcohol • Cyclopentasiloxane • Dimethicone • Plukenetia volubilis Seed Oil • Olea europaea (Olive) Fruit Oil • Cetyl Alcohol • Panthenol • Tocopheryl Acetate • Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer • Allantoin • Hippophae rhamnoides Extract • Dipotassium Glycyrrhizate • Lecithin • Xanthan Gum • PEG-8 • Polysorbate 60 • Tocopherol •Sorbitan Isostearate • Ascorbyl Palmitate • Ascorbic Acid • Citric Acid • Chlorphenesin • o-Cymen-5-ol • Disodium EDTA.


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura