Kategorite See All >

Youth and Energy Revealing Anti Ageing Fluid

NUXE (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
5,400.00Lekë /50 mL
Cmimi ulur:
4,320.00Lekë /50 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)


Detaje mbi produktin

Nuxe – Youth and Energy Revealing Anti Ageing Fluid

Youth and Energy Revealing Anti Ageing Fluid është kujdes i lëkurës që lejon të luftosh kundër shenjave të plakjes në fytyrë. Ky produkt është ideal për trajtimin e rrudhave dhe shenjave të tjera të plakjes në lëkurë.  Përmban acid hialuronik, një përbërës i përsosur që ka veprim kundër rrudhave, ekstrakte lisi, farat e shkozës, luledele, anchuse dhe fara araucaria të cilët bashkëveprojnë me njëra tjetrën në formulë në mënyrë që të përmirësoj pamjen e lëkurës.

 

Veçori të produktit

-90.2% e përbërësve janë më origjinë natyrore.

-Ky krem fluid është i përshtatshëm për meshkuj.

-Zbut lëkurën.

-Redukton pamjen e rrudhave.

-I kthen lëkurës elasticitetin e humbur.

-Për të gjithë tipet e lëkurës.


Përdorimi

Aplikojeni kremin në fytyrë çdo ditë, në mëngjes dhe/ose në mbrëmje.

 

Përbërësit

Aqua (Water), Macadamia Integrifolia Seed Oil, Glycerin, Dimethicone, Hydroxyethyl Carbonate, Capryloyl Glycine, Parfum (Fragrance), Silica, Butylene Glycol, Sodium Stearoyl Glutamate, Dimethicone Crosspolymer, Tocopherol, Carbomer, Citric Acid, Sodium Hyaluronate, Sodium Hydroxide, Ethylhexylglycerin, Dehydroacetic Acid, Allantoin, Phenoxyethanol, Sodium Gluconate, Polysorbate 60, Sorbitan Isostearate, Ammonium Lactate, Alcohol, Passiflora Incarnata Extract, Papaver Rhoeas Petal Extract, Benzyl Alcohol, Ascorbyl Glucoside, Olea Europaea (Olive) Leaf Extract, Zinc PCA, Methylglucoside Phosphate, Anchusa Arvensis Extract, Copper Lysinate/Prolinate, Plankton Extract, Ascorbic Acid, Araucaria Angustifolia Seed Extract, Carpinus Betulus Bud Extract, Quercus Robur Bark Extract, Limonene.

 

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura