Antirougeurs Fort

Detaje mbi produktin Avene - Antirougeurs Fort Një trajtim i përqendruar për të reduktuar në mënyrë specifike skuqjen...
Brandi: AVENE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,600 ALL
Lek 2,600 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,600
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Antirougeurs Fort

Vendor: AVENE

Antirougeurs Fort

Lek 2,600

Vendor: AVENE

Antirougeurs Fort

Lek 2,600

Detaje mbi produktin
Avene - Antirougeurs Fort
Një trajtim i përqendruar për të reduktuar në mënyrë specifike skuqjen e lokalizuar dhe enët e vogla të dukshme të gjakut.Ky trajtim promovon mikroqarkullimin e lëkurës falë përqendrimit të lartë të Ekstraktit Ruscus. Falë ujit të burimit termal Avène, qetësues natyral dhe me një përmbajtje të lartë të sulfatit dekstran dekongestant, ky produkt trajton skuqjen.E përshtatshme për lëkura të ndjeshme me tendencë skuqjeje.
Veçori të produktit:-Lufton skuqjen: Ekstrakti i Ruscusit, i pasur me saponina, ndihmon në reduktimin e skuqjes së lëkurës dhe e bën më pak të shpeshtë skuqjen kalimtare.
-Dekongestant: sulfati i dekstranit ndihmon në rikthimin e mirëqenies.-Qetësues: falë ujit të burimit termal Avène, qetësues dhe zbutës në mënyrë natyrale.-Pa parabene.
-Pa parfum.

Përdorimi:
Hiqni make up-in dhe/ose papastërti të tjera të ditës nga lëkura. Sugjerohet të sprucohet lehtë Avene Thermal Water, më pas aplikoni hidratuesin dhe trajtuesin Antirougeurs Fort në mëngjes dhe/ose darkë në zonat e prekura, faqe e hundë.

Përbërësit:
Avene Thermal Spring Water (Avene Aqua), Caprylic/​Capric Triglyceride, Propylene Glycol Dicaprylate/​Dicaprate, Pentaerythrityl Tetracaprylate/​Tetracaprate, Glycerin, Glyceryl Stearate, Butylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Stearic Acid, Butyrospermum Parkii (Shea Butter) (Butyrospermum Parkii Butter), Dimethicone, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/​Vp Copolymer, Benzoic Acid, Ceteareth-33, Dextran Sulfate, Dimethiconol, Disodium Edta, Hesperidin Methyl Chalcone, Phenoxyethanol, Ruscus Aculeatus Root Extract, Sodium Hydroxide, Tocopheryl Acetate

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products