Aquareva 24H Moisturizing Rich

Detaje mbi produktinNOREVA-Aquareva 24H Moiturizing Cream Light TextureAquareva 24H Moiturizing është një krem i cili hidraton lëkurën...
Brandi: NOREVA
Gjendja: Ka gjendje
Lek 3,099 ALL
Lek 3,099 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 3,099
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Aquareva 24H Moisturizing Rich

Vendor: NOREVA

Aquareva 24H Moisturizing Rich

Lek 3,099

Vendor: NOREVA

Aquareva 24H Moisturizing Rich

Lek 3,099

Detaje mbi
produktinNOREVA-Aquareva 24H Moiturizing Cream Light TextureAquareva 24H Moiturizing është një krem i cili hidraton lëkurën në thellësi. Ka një teksturë të lehtë dhe të mëndafshtë e cila jep një freski të menjëhershme duke e lënë lëkurën të butë. Hidraton lëkurën për 24 orë dhe I jep shkëlqim asaj. Formulë e pasur me acid hialuronik. Lëkura është menjëherë më elastike.
Jo komedogjenik. Pa paraben. Pa fenoksietanol.

Veçori të
produktitLëkurë normale dhe të kombinuar.
Sasia: 40ml

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products