Brightening Face Serum Color Corrector

Detaje mbi produktinLIERAC - Brightening Face Serum Color Corrector Serum ndriçues për korrigjimin e ngjyrës; i lehtë dhe i...
Brandi: LIERAC
Gjendja: Ka gjendje
Lek 6,763 ALL
Lek 6,763 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 6,763
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Brightening Face Serum Color Corrector

Vendor: LIERAC

Brightening Face Serum Color Corrector

Lek 6,763

Vendor: LIERAC

Brightening Face Serum Color Corrector

Lek 6,763

Detaje mbi produktinLIERAC - Brightening Face Serum Color Corrector

Serum ndriçues për korrigjimin e ngjyrës; i lehtë dhe i ylbertë, i cili vepron njëkohësisht në thellësi dhe në sipërfaqe për të reduktuar dukshëm të gjitha papërsosmëritë e lëkurës (skuqje, njollat e pigmentit, teksturë e pabarabartë e lëkurës), sublimon në çast fytyrën dhe rikthen shkëlqimin e saj origjinal të lëkurës.Veçoritë e produktit-Veprim korrigjues ndaj kromoforeve: kompleksi detoksifikues i kromit (3.25%), një lidhje unike e 3 bimëve antioksidante, kufizon stresin oksidativ dhe proceset inflamatore-Veprim zbutës në sipërfaqe: ekstrakti i farës së thjerrëzës (3%) redukton zgjerimin dhe deformimin e poreve-Veprim sublimues i menjëhershëm: ndriçues i perlës dhe pigmente korrigjuese optike (3%) për të ndriçuar dhe barazuar lëkurën-E lehtë dhe e me nota delikate të trëndafilit, jaseminit me fruta dhe qelibarit të ëmbël-Vepron në thellësi dhe në sipërfaqe për të reduktuar papërsosmëritë e lëkurës (skuqje, njollat e pigmentit, teksturë e çrregullt e lëkurës)-Rikthen shkëlqimin origjinal të lëkurës.PërdorimiAplikohet në mëngjes dhe/ose në mbrëmje, gjatë gjithë vitit.Përbërësit

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products