Olivenol Moisturizing Cream - Normal and Combination Skin

Detaje mbi produktin Medipharma Cosmetics – Olivenol Moisturizing Cream - Normal and Combination Skin Olivenol Moisturizing Cream...
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,090 ALL
Lek 2,090 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,090
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Olivenol Moisturizing Cream - Normal and Combination Skin

Vendor: Medipharma Cosmetics

Olivenol Moisturizing Cream - Normal and Combination Skin

Lek 2,090

Vendor: Medipharma Cosmetics

Olivenol Moisturizing Cream - Normal and Combination Skin

Lek 2,090

Detaje mbi produktin
Medipharma Cosmetics – Olivenol Moisturizing Cream - Normal and Combination Skin
Olivenol Moisturizing Cream nga Medipharma Cosmetics është krem ekstra hidratues i fytyrës me vaj ulliri ekstra të virgjër toskan i cili zbut dhe hidraton lëkurën.
Vajrat natyrore të Bajames, Avokados dhe Embrionit të grurit mbrojnë lëkurën nga tharja si dhe rigjënërojnë lëkurën në mënyrë të përsosur.
Përmban dhe Urea e cila mundëson hidratimin e lëkurës si dhe Acid Hialuronik i cili parandalon plakjen e lëkurës.
I përshtatshëm për lëkurë normale në mikse.
Përdorimi
Aplikojeni kremin në fytyrë, në qafë dhe në dekolte duke e masazhuar butësisht lëkurën.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products