Kategorite See All >

Bath and Shower Gel

DERMEDIC (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
1,860.00Lekë /500mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Dermedic – Bath and Shower Gel

Bath and Shower Gel nga Dermedic pastron butësisht lëkurën duke u kujdesur për shtresën e saj lipidike dhe mikrobiomin.

E përkryer për përdorim të përditshëm.

I përshtatshëm edhe për fëmijët me lëkurë shumë të thatë, AD dhe Psoriazë.

I përshtatshëm për përdorim që nga dita e parë e lindjes së foshnjës.

Ushqen dhe zbut lëkurën.

Ka veti rigjeneruese.

Pa sapun.

Hipoalergjik.

 

Përdorimi

Aplikojeni produktin në lëkurën e fëmijës tuaj duke e masazhuar butësisht. Shpëlajeni me ujë të bollshëm.

 

Përbërësit

Linseed oil containing unsaturated essential fatty acids: omega-3, omega-6, omega-9, vitamin E

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura