Kategorite See All >

CC Complete Cream SPF 30 Normal and Dry Skin

YOUTH LAB (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,690.00Lekë /50 mL
Cmimi ulur:
3,136.50Lekë /50 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Youth Lab – CC Complete Cream SPF 30 Normal and Dry Skin

CC Complete Cream SPF 30 është krem me ngjyrë multifunksional i cili hidraton dhe mbron lëkurën nga rrezet UVA dhe UVB.

Ky krem ofron mbulim natyral të lëkurës duke i dhënë lëkurës një pamje rinore dhe shkëlqim.

Falë pigmentit natyral me ngjyrë,  ky krem përshtatet lehtë me çdo ton të lëkurës duke siguruar një mbulim uniform.

Ka aromë të lehtë.

Për lëkurë normale dhe të thatë.

 

Veçoritë e produktit

-Fitosterolet: hidratojnë menjëherë lëkurën tuaj.

-Ekstrakti Unilucent: rikthen elasticitetin e lëkurës.

-Vitamin PP: rregullon nivelin e melaninës si dhe i siguron lëkurës hidratim.

-Filtrat e Spektrit të Jashtëm: mbrojnë lëkurën nga rrezet UVA si dhe ruajnë atë nga dëmtimi i radikaleve të lira.

 

Përdorimi

Aplikojeni kremin në fytyrë, në qafë dhe në dekolte.

 

Përbërësit

SLES Free, SLS Free, Ethanolamine Free, Vegan, Soy Free, Wheat Free, Formaldehyde Free, Mineral Oil Free, Phthalate Free, Nitro Musk Free

Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, Titanium Dioxide, PEG/PPG-18 Dimethicone, Ethylexyl Methoxycinnamate, Dimethicone, Glycerin, PEG-10 Dimethicone, Phenyl Trimethicone, Butylene Glycol, Betaine, Niacinamide, PEG-10 Dimethicone, Alumina, Methicone, Disteardiconium Hectorite, Propylene Carbonate, Dimethicone Crosspolymer, Silica, DimethiconeVinyl Dimethicone Crosspolymer, Crambe Abyssicina Seed Oil Phytosterol Esters, Polyglyceryl -4 Isostearate, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Hexyl Laurate, Isopropyl Titanium Triisostearate, Heberiea Rhodopensis Leaf Extract, CI 77492, CI 77491, CI 77499, Panthenyl Triacetate, Acetyl Rheum Rhapanticum Root Extract, Phenoxyethanol, Sodium Chloride, Laureth-8, Allantoin, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Parfum (Fragrance).

 

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura