Kategorite See All >

Cellular Protection Sun Cream SPF 50+

The Organic Pharmacy (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
6,580.00Lekë /100 mL
Cmimi ulur:
5,290.00Lekë /100 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

The Organic Pharmcy – Cellular Protection Sun Cream SPF 50+

Cellular Protection Sun Cream SPF 50+ nga The Organic Pharmacy, është formuluar posaçërisht për të parandaluar dëmtimin e lëkurës nga rrezet e diellit.

Zinku i mikronizuar bllokon rrezet e dëmshme UVA dhe UVB të cilët shkaktojnë rrudhat në lëkurë si dhe hiperpigmenitm, ndërsa Alo Vera dhe trëndafili kanë efekt mbrojtës dhe hidratues.


59% Organike.


Veçori të produktit:

-Aloe Vera: freskon dhe qetëson lëkurën e irrituar dhe sensitive.

-Gjalpë Shea: ushqen dhe hidraton lëkurën e thatë.

-Vitamina E: përmirëson lëkurën duke e mbajtur lagjështinë Brenda në lëkurë.

-Oksid Zinku: efekt mbrojtës nga rrezet e diellit.

 

Përdorimi

Aplikojeni cdo ditë në fytyrë para se të ekspozoheni në diell.


Përbërësit

Aloe (Aloe Barbadensis)*, Zinc Oxide, Caprylic/Capric Triglyceride, Alcohol, Water, Glycerin (vegetable)*, Behenyl Alcohol, Ceteryl Alcohol, Glyceryl Stearate, Shea Butter (Butyrospermum Parkii)*, Marigold (Calendula Officinalis) Extract*, Sunflower Oil(Helianthus Annus), Rose Hip (Rosa Canina) Oil*, Titanium Dioxide, Phospholipids, Fragrance, Xanthan Gum, Grapefruit Seed Extract (Citrus Grandis), Lactic Acid (milk Acid), Soybean Sterols (Glycine Soya), Silica, Vitamin E (Tocopherol), Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Citral, Eugenol. *Organic Ingredient

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura