Kategorite See All >

Daily Care Purifying Cleansing Gel

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,090.00Lekë /200ml
Cmimi ulur:
1,672.00Lekë /200ml

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

RILASTIL - Daily Care Purifying Cleansing Gel

Daily Care Gel është një xhel delikat dhe I freskët,  për pastrimin e përditshëm të fytyrës dhe qafës, për lëkurë mikse të yndyrshme ose të papastër.

Garanton një pastrim efektiv dhe delikat, duke e lënë lëkurën të butë, të hidratuar dhe të freskët.

Vecoritë e produktit

- Pastron butë lëkurat mikse dhe të yndyrshme pa e lodhur atë falë përbërësve Corallina officinalis dhe Capryolyl Glycine

- Mbyll poret dhe hidraton lëkurën pa e irrituar atë fale Corallina Officinalis, Pantheol

  • Testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht
  • Testuar për Nikel, Palladium, Kobalt, Krom , Mërkur
  • Pa SLES, SLS
  • Pa sapun

Sasia: 250ml

Përdorimi 

Vendosni një sasi të konsiderueshme produkti në pëllëmbën e dorës dhe masazhojeni ne fytyrën e lagur më parë derisa të krijojë shkumë. Shpëlajeni me ujë

Përbërësit

Aqua (Water) • Glycerin • Coco-Glucoside • PEG-40 Glyceryl Cocoate • Capryloyl Glycine • Hydroxyethylcellulose • Panthenol • Hydrolyzed Corallina officinalis • Triethanolamine • Sodium Coceth Sulfate • Phenoxyethanol • Caprylyl Glycol • o-Cymen-5-ol • Disodium EDTA • Parfum (Fragrance).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura