Kategorite See All >

Floral Water Make-up Remover

AVENE (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,400.00Lekë /400mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KLORANE - Floral Water Make Up Remover

Floral Water make up remover është një pastrues dhe toner 2 në 1 me aftësinë për të hequr edhe make up me te rende ne vetem nje hap. Me pH e tij të ngjashëm me lotët, ky pastrues është perfekt për mbartësit e lenteve të kontaktit dhe ata me sy të ndjeshëm. Lule misri, një lule e rritur në Francë, punon për të qetësuar dhe siguruar veti anti-inflamatore, duke e lënë lëkurën tuaj të qetë, të pastër dhe të rehatshme.

Pa aromë, paraben-, alkool dhe pa ngjyra

I sigurt për mbartësit e lenteve dhe ata me lëkurë të ndjeshme

Siguron veprim tonifikues dhe pastrues 2-në-1

Për sy të ndjeshëm.

Sasia: 400ml


Përdorimi

Në një tampon pambuku hidhni një sasi të vogël produkti dhe butësisht hiqni make-up në gjithë zonën e syve.

Për një rezultat më të mirë më pas mund të spruconi Ujë Termal të Avene.

Rekomandohet dhe për ato që mbajnë lente.

Përbërësit

Avene Aqua, Triethanolamine, Sodium Chloride, Poloxamer 188, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Phenethyl Alcohol, Sorbitol, Aqua.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura