Kategorite See All >

Ginzing Glow Boosting Gel Moisturizer

ORIGINS (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,300.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Origins – Glow Boosting Gel Moisturizer

Glow Boosting Gel Moisturizer është krem hidratues hibrid 2 në 1 që i jep shkëlqim  dhe hidratim të menjëhershëm lëkurës tuaj.

Formula e saj e bërë me kokrra kafeje dhe xhinseng freskon dhe rigjeneron menjëherë fytyrën tuaj ndërsa mineralet ndriçuese i japin

lëkurës shkëlqim natyral.

 

Përdorimi

Aplikojeni produktin në mëngjes në fytyrë.

 

Përbërësit

Water\Aqua\Eau, Butylene Glycol, Dicaprylyl Carbonate, Glycerin, Panax Ginseng (Ginseng) Root Extract, Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Oil*, Citrus Limon (Lemon) Peel Oil*, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil*, Mentha Viridis, (Spearmint) Leaf Oil*, Citral, Limonene, Linalool, Squalane, Butyrospermum Parkii (Shea) Buer, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Butter, Sodium Hyaluronate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Extract, Sodium Pca, Caffeine, Tocopheryl Acetate, Linoleic Acid, Hordeum Vulgare (Barley) Extract\Extrait D¿orge, Caprylyl Glycol, Trehalose, Carbomer, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/Vp Copolymer, Sodium Hydroxide, Hydroxyacetophenone, Phenoxyethanol, Mica, Titanium Dioxide (Ci 77891), Iron Oxides (Ci 77491), Iron Oxides (Ci 77492) *Essential Oil / *Huile Essentielle.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura