Kategorite See All >

Huile Prodigieuse Or

NUXE (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,600.00Lekë - 5,000.00Lekë /50 mL

Sasia:
Sasi:
(20 e disponueshme)

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Nuxe – Huile Prodigieuse Or

Huile Prodigieuse Or ështëv vaj i thatë multifunksional me grimca vezulluese ari. I përshtahsëmr për fytyrë, flokë dhe trup. Huile

Prodiguese Or është një vaj i pasur dhe shumë ushqyes për lëkurën. Huile Prodigieuse Or ka efekt antioksidues si dhe ndihmon në

reduktimin dhe shfaqjen e strijave.

Pas përdorimit të këtij vaji lëkura do të jetë më e zbutur dhe më e unifikuar ndërsa flokët do të jenë të butë dhe me shkëlqim.

98.1% të përbërsve janë me origjinë natyrore.

I përshtatshëm për fytyrë, flokë dhe trup.


Përdorimi

Aplikojeni produktin në fytyrë duke e masazhuar butësisht lëkurën. Spërkateni produktin në trup duke masazhuar lëkurën me lëvizje

rrethore, Spërkateni produktin në strija. Në flokët tuaj mund të përdoret si një vaj flokësh. Për një trajtim intensiv aplikojeni produktin

dy herë në javë 10 minuta para se të lani flokët tuaj.  


 

Përbërësit

COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, MACADAMIA INTEGRIFOLIA SEED OIL, DICAPRYLYL ETHER, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, CORYLUS AVELLANA (HAZEL) SEED OIL, MICA, CAMELLIA OLEIFERA SEED OIL, PARFUM/FRAGRANCE, SILICA, CAMELLIA JAPONICA SEED OIL, TOCOPHEROL, CI 77891/TITANIUM DIOXIDE, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL, BORAGO OFFICINALIS SEED OIL, CI 77491/IRON OXIDES, TOCOPHERYL ACETATE, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT, POLYGLYCERYL-3 DIISOSTEARATE, ASCORBIC ACID, SOLANUM LYCOPERSICUM (TOMATO) FRUIT EXTRACT, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, LIMONENE, CITRONELLOL, GERANIOL, BENZYL ALCOHOL [N2213/A].

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura