Kategorite See All >

Intense Moisture

The Organic Pharmacy (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
9,920.00Lekë /Set
Cmimi ulur:
7,900.00Lekë /Set

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

1-The Organic Pharmacy - Hyaluronic Acid

Hyaluronic Acid nga The Organic Pharmacy është serumi i duhur për reduktimin e rrudhave në lëkurën tuaj ndërsa stimulon prodhimin e Elastinës. Acidi Hialuronik me peshë molekulare të trefishtë, e njëjta peshë që gjendet natyrshëm në lëkurë, hidraton thellësisht dhe përmirëson lëkurën duke bllokuar lagështinë dhe duke e bërë atë më të butë. Ky produkt mbush linjat e holla në lëkurë, stimulon prodhimin e kolagjenit si dhe rikthen elasticitetin e lëkurës.  

Ideale për këto shqetësime: Thatësi dhe dehidratim, rrudha në lëkurë, humbje e elasticitetit të lëkurës.  

95.8% Organike Acid Hialuronik (0.2%): mbush vijat e holla.   Testuar klinikisht se rrit hidratimin e lëkurës (+ 22%) siç vlerësohet pas 28 ditësh nga aplikimi dy herë në ditë. Reduktim i ndjeshëm i rrudhave (-30%).

  Përdorimi: Aplikojeni një pikë në fytyrë, në qafë dhe dekolte çdo mëngjes dhe mbrëmje pas pastrimit të fytyrës.

2. Hyaluronic Acid Corrective Mask
95.5% i mbushur me Acid Hyaluronik me peshë molekulare të trefishtë (të ulët, të mesëm dhe të lartë) për të ofruar hidratim shumë të thellë që depërton në lëkurë duke e lënë atë tepër të lëmuar, të ngopur dhe të hidratuar. 

E vërtetuar klinikisht se rrit nivelet e lagështisë me +16,2% dhe elasticitetin e lëkurës me +10,1% pas një aplikimi të vetëm. 

Perdorimi

Aplikoni një shtresë të trashë në fytyrë, qafë, dekolte dhe rreth syve. Lëreni maskën për 15 minuta dhe hiqeni me një leckë muslin të njomur në ujë të nxehtë me duar. Për rezultate përfundimtare, përsëriteni 2-3 herë në javë.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura