Kategorite See All >

Multienzyme Milk Cleanser

DERMASTIR (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
6,860.00Lekë /150 mL
Cmimi ulur:
5,488.00Lekë /150 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Dermastir – Multienzyme Milk Cleanser

Multienzyme Milk Cleanser nga Dermastir është pastrues delikat pë lëkurën. Falë formulës së saj, ky  pastrues nuk shkakton irritime të lëkurës dhe për këtë arsye është i përshtatshëm për lëkurë sensitive.

Pas përdorimit të këtij produkti, lëkura juaj do të duket më e butë, më e pastër dhe më e hidratuar.

 

Veçori të produktit:

-Gjalpë Butyrospermum Parkii: ka efekt hidratues.

-Glyceril Stearate: mbron lëkurën nga radikalet e lira.

-Vaj i farave Macadamia Ternifolia: rigjeneron qelizat.

-Sorbitan Sensquioleate: efekt hidratues.

-Eksrakt nga rrënja e Saponaria Officinalis: ka veti anti-inflamatore.

-Fenoksietanoli: efekt antibakterial.

-Glycryl Caprylate: zbut lëkurën.

-Eksrakt Salix Alba: efekt shtresues.

-Ekstrakt nga Papaya:  përmirëson tonin ë lëkurës.

-Alantoina: ndihmon në formimin e qelizave.

 

Përdorimi

Aplikojeni produktin në fytyrë, në qafë dhe në dekolte, në mëngjes dhe në mbrëmje.

.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura