Kategorite See All >

Multirepair Mattifying Toner

DERMASTIR (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
5,460.00Lekë /100 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Dermastir – Multirepair Mattifying Toner

Multirepair Mattifying Toner nga Dermastir është ujë miceral me një veprim të butë matifikues që kontrollon yndyrën e tepërt në lëkurë. Pastron butësisht lëkurën duke e lënë atë të butë dhe me shkëlqim.


Veçori të produktit:

-Ujë Lule Rosa Centifolia: redukton poret e zgjeruara, zvogëlon skuqjen dhe inflamacionin. Ka veti antiseptike.

-Ujë Lule Chamomilla Recutita: qetëson lëkurën. Ka efekt antioksidues. Pengon përhapjen e baktereve.

-Acidi Laktik: ka efekt hidratues. Përmirëson shenjat e plakjes. Stimulon prodhimin e kolagjenit. Kontrollon prodhimin e Sebumit në lëkurë. Minimizon poret.


Përdorimi

Aplikojeni produktin në fytyrë me një copë pambuku dy herë në ditë. Shmangni pjesën e syve.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura