Kategorite See All >

Reve de Miel Lip Balm

NUXE (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
1,799.00Lekë /15gr

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

NUXE - Reve De Miel Lip Balm

Balsami për riparimin e buzëve kombinon mjaltin, vajrat bimorë dhe propolisin, një përbërës i frutave të rralla dhe të çmuar, për të lehtësuar menjëherë, ushqyer intensivisht dhe riparuar buzët shumë të thata dhe të dëmtuara.

Balsami i shkrirë me një aromë gjallëruese dhe delikate me një prekje të lehtë qitroje është produkt i domosdoshëm për tu mbajtur me vete kudo që ju shkoni.  


Përdorimi

Vendosni balsamin ultra-ushqyes dhe riparues në buzë te thata dhe konturin e buzëve.


Përbërësit

Përbërësit kryesorë aktivë me origjinë natyrore: Mjalti, Propolisi Oléoactif®, vajra bimorë të çmuar (Bajame e ëmbël dhe Rosa Mosqueta), Gjalpë Shea dhe Dylli i Bletës.

 90% përbërës me origjinë natyrore

CERA ALBA/BEESWAX, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, OLUS OIL/VEGETABLE OIL, LECITHIN, BEHENOXY DIMETHICONE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, MEL/HONEY, DIMETHICONE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CITRUS GRANDIS (GRAPEFRUIT) PEEL OIL, HYDROGENATED VEGETABLE OIL, ROSA MOSCHATA SEED OIL, TOCOPHERYL ACETATE, TOCOPHEROL, CITRUS LIMON (LEMON) PEEL OIL, GLYCERYL CAPRYLATE, ALLANTOIN, CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, PROPOLIS EXTRACT, CITRIC ACID, LIMONENE, CITRAL, LINALOOL, GERANIOL [N3103/A].Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura