Kategorite See All >

Skin Rescue Oil

The Organic Pharmacy (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
8,680.00Lekë /30 mL
Cmimi ulur:
6,990.00Lekë /30 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

The Organic Pharmacy – Skin Rescue Oil

Skin Rescue Oil nga The Organic Pharmacy përmban një formulë inovative që qetëson, mbush dhe i jep gjallëri dhe shkëlqim lëkurës tuaj.

Duke kombinuar Vitaminën E me një përzierje ushqyese të bimës së lëpushës dhe primrose, ky vaj i kthen lëkurës suaj elasticitetin si dhe redukton shenjat në lëkurë (plagët).

Ideale për këto shqetësime: Psoriaza, Ekzema, Skuqja, Thatësia dhe Dehidrimi.

Ideale për lëkurë të thatë dhe lëkurë sensitive.


98.7% Organik

 

Përdorimi

Aplikoni 2-3 pika në fytyrë në mëngjes dhe në mbrëmje.

 

Përbërësit

Sunflower Oil(Helianthus Annus), Chickweed (Stellaria Media)*, Jojoba Oil (Simmondsia Chinensis)*, Rose Hip (Rosa Canina) Oil*, Tamanu (Calophyllum Inophyllum), Vitamin E (Tocopherol), Sandalwood (Santalum Album), Chamomilia Recutita Oil, Parfum (Fragrance), Geraniol, Citronella (Cymbopogon Nardus), Linalool, Eugenol, Citral, Limonene, Farnesol, Isoeugenol.
Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura