Kategorite See All >

Wellbaby Vit D Drops

VITABIOTICS (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
1,500.00Lekë /150mL
Cmimi ulur:
1,200.00Lekë /150mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

VITABIOTICS - Wellbaby Vit D Drops

Suplement i balancuar me kujdes për bebe dhe fëmijë.Ky shurup është ideal për bebe dhe fëmijë të vegjël nga 6 muajsh deri në 4 vjeç dhe ofron një sasi të balancuar të 14 vitaminave esenciale dhe mineraleve.

Gjithashtu përmban mjalt nga alpet Zvicerane; me shije portokalli të cilën i vogli juaj do e pëlqejë, kujdeset për sasinë e nutrientëve në momentet kur fëmija juaj ka një kërkesë të shtuar për to për të mbështetur rritjen e shpejtë të trupit dhe zhvillimin e shpejtë të muskujve, kockave, gjakut dhe trurit. Nutrientë kyç përfshijnë hekurin, i cili kontribuon në zhvillimin normal të funksioneve konjitiverritjen normale dhe zhvillimin e kockave tek fëmijët,funksionimin normal të sistemit imunitar.

Sasia:150 mL

Përdorimi

Keshillohet dhenia e 0.5ml ne dite. E pershtatshme per te porsalindur deri ne 4 vjeç.

Për komoditet dhe për të shmangur derdhjen ne rekomandojmë përzierjen e shurupit me qumështin apo lëngun e zakonshëm të fëmijës tuaj. 

Përbërësit

Purified Water, Raw Cane Sugar, Malt Extract (from Barley), Vitamin C (Ascorbic Acid), Ferric Ammonium Citrate, Thickening Agent: Xanthan Gum, Zinc Sulphate, Preservative: Potassium Sorbate, Natural Flavour: Orange Oil, Vitamin E (DL-Alpha Tocopheryl Acetate), Niacin (as Nicotinamide), Pantothenic Acid (D-Panthenol), Acidity Regulators: Citric Acid (as Monohydrate) & Sodium Hydroxide, Vitamin B2 (Riboflavin 5-Phosphate Sodium), Thiamin (Vitamin B1 as Hydrochloride), Vitamin B6 (Pyridoxine HCl), Copper Sulphate, Vitamin A Palmitate (Anti-Oxidant: DL-Alpha Tocopherol), Folic Acid (as Pteroylmonoglutamic Acid), Vitamin D3 (Cholecalciferol), Vitamin B12 (Cyanocobalamin).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura