Kategorite See All >

Anti OX Wild Blueberry Super hydrating eye patch effect mask

NATURA SIBERICA (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
1,000.00Lekë /30ml

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Natura Siberika-Anti OX Wild Blueberry Super hydrating eye patch effect mask


Kjo maskë për sytë është e pasur me bimë Siberiane të cilat:

• Mbijetojnë klimën e egër të Siberisë, prandaj kanë veti të rralla

• Janë të famshme për benefitet e tyre të mrekullueshme në lëkurë dhe veti të ruajtjes së bukurisë

• Ndihmojnë në riparimin e lëkurës, qetësojnë irritimet dhe inflamacionet, hidratojnë në thellësi dhe zbusin lëkurën.

Maska super hidratuese për sytë hidraton thellësisht zonën poshtë syve, risjell tonifikimin dhe elasticitetin përrreth zonës së syve. Ajo eleminon shenjat e lodhjes, redukton rrathët e zinj dhe fryrjet.


Veçori mbi produktin:

-Boronicat e egra përmbajnë një sasi të madhe të antioksidantit anthocyanins. Boronicat janë gjithashtu të pasura në beta carotene dhe vitaminë B, të cilat i japin lëkurës rrezatim dhe e lënë të butë e të hidratuar.

-Acidi Hyaluronic është një agjent i fuqishem hidratuës për lëkurën dhe parandalon shfaqjen e rrudhave të lehta.

-Bima Elastin përmirëson tonin e lekurës dhe elasticitetin, duke e lënë lëkurën më të tendosur dhe të re.  


Përdorimi: 

Aplikoni një shtresë të hollë rreth zonës së syve dhe lëreni për 10 minuta. Shplajeni me ujë të vakët. Vendoseni 1-2 herë në javë. Në raste të vecanta mund të shkaktojë të skuqura.  


Përbërësit: 

Aqua, Glycerin, Hydroxyethylcellulose, Hydrolyzed Rice Protein, Vaccinium Myrtillus Fruit WaterH, Vaccinium Vulcanorum Fruit ExtractWH, Sambucus Nigra Flower Extract, Aralia Mandshurica Leaf / Stem Extract, LevodenH, Salvia Officinal, R Tripartita Flower / Leaf / Stem WaterWH, Sodium Hyaluronate, Caprylyl / Capryl Glucoside, Sodium Cocoyl Glutamate, Glyceryl Caprylate, Polyglyceryl-6 Oleate, Sodium Surfactin, Menthyl Lactate, Citric Acid, Benzyl Alhyl, Potyl Alcohol, E CI 28440, CI 16035  

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura