Kategorite See All >

Auto Dropper Rich Nutrition

DERMASTIR (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
8,120.00Lekë /50 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Dermastir – Dropper Rich Nutrition

Dermastir Rich Nutrition Dropper përmirëson vitalitetin e lëkurës duke i dhënë asaj  lëndë ushqyese.

Dropper Rich Nutrition përforcon barrierën e lëkurës duke rritur sintezën e lipideve, të nevojshme për të reduktuar tharjen dhe plakjen e

lëkurës.

Përmban bioflavonoide.

Redukton pamjen e rrudhave në lëkurë.

Stimulon prodhimin e qelizave të reja në lëkurë.

 

Përdorimi

Aplikoni ca pika nga serumi në fytyrë, qafë dhe dekolte.

 

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura