Kategorite See All >

Baby Bio Organic Protective and Soothing Lotion

Kokoso (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
1,200.00Lekë - 1,700.00Lekë /70 gr

Sasia:
Sasi:
(18 e disponueshme)

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)


Detaje mbi produktin

Kokoso – Baby Bio Organic Protective and Soothing Lotion

Lëkura e foshnjës është shumë e ndjeshme dhe e prirur për acarim. Kimikatet sintetike të përfshira në shumë produkte për fëmijë mund të irritojnë lëkurën e fëmijës madje mund të shkaktojnë dhe alergji. Locioni Organik është produkti ideal për mbrojtjen e lëkurës së foshnjës tuaj. Vaji Organik i pa rafinuar i kokosit Bio merret ekskluzivisht nga kokosi I freskët me anë të metodës së shtrydhjes. Kjo ka ndikim të madh në ruajtjen e përbërësve të çmuar.

Baby Bio Organic Protective And Soothing është i pasur me përbërës natyral Bio të cilët mbrojnë lëkurën delikatë dhe të ndjeshme të foshnjave.

100% përbërës organik.

Pa paraben.

Pa SLS dhe SLES.

Pa alkool.


Veçori të produktit

-Hidraton lëkurën e foshnjës.

-Qetëson acarimet.

-Përshpejton rigjenerimin e lëkurës së irrituar.

-Parandalon humbjen e ujit në lëkurë.

-Parandalon tharjen e lëkurës.

-Stabilizon nivelin e pH të lëkurës.

-I përshtatshëm për të porsalindurit dhe foshnjat e lindura para kohe.

-Mbron lëkurën nga skuqja e pelenave.


Përdorimi

Aplikojeni produktin në dorë dhe masazhojeni butësisht zonën që bie në kontakt me pelenat.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura