Kategorite See All >

Blue Lotus Stem Cells Ampoules

DERMASTIR (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
13,710.00Lekë /10 x 2mL
Cmimi ulur:
10,968.00Lekë /10 x 2mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

DERMASTIR- Dermastir ampoules – blue lotus stem cells

Lulja e Zambakut Blu e njohur ndryshe dhe si "Burimi Egjiptian I Rinise" është një eliksir dhe njihet për vetitë rigjeneruese.

Rigjeneron lëkurën

Zbut lëkurën

Ka efekt antioksidant

Sasia: 10 x 2mL

Përdorimi

Hiqni majën e ampulës dhe përhapeni sermunin në fytyrë duke e masazhuar deri në përthithje. Mund ta përzieni edhe me kremin tuaj apo maskë.  

Përdorim normal: Aplikoni një ampulë çdo 7 ditë për 1 muaj.

Përdorim intensiv: Aplikoni një ampulë çdo 3 ditë për 1 muaj.

Përbërësit

AQUA, GLYCERIN, POLYSORBATE 20, SODIUM HYALURONATE,HYDROXYETHYLCELLULOSE, NYMPHAEA COERULEA LEAF CELL EXTRACT,ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, DISODIUM EDTA,TRIETHYLENE GLYCOL, SODIUM HYDROXIDE, BENZYL ALCOHOL, PROPYLENE GLYCOL, MAGNESIUM NITRATE, MAGNESIUM CHLORIDE, CI 42090, BHT,TOCOPHEROL.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura