Kategorite See All >

C-Berrica Antioxidant Face Serum

NATURA SIBERICA (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
900.00Lekë /30 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Natura Siberica – C-Berrica antioxidant Face Serum

Ky serum nga Natura Siberica stimulon prodhimin e kolagjenit, një protein e domosmdoshme për një lëkurë sa më të re dhe të pastër.


Antioxidant Face Serum rikthen hidratimin si dhe rrit elasticitetin e lëkurës.


Ky serum është i pasur me antioksidantin e fuqishëm Vitamin C dhe vitamina të ndryshme A, E dhe Vitamin  B5, të nevojshme për lëkurën tuaj, si dhe acidet AHA/BHA, si acidi glikolik, acidi laktik, acidi salicilik.

 

Vitamina C ndihmon në fuqizimin e sistemit natyral mbrojtës të lëkurës duke përshpejtuar procesin e rigjenerimit. 

 

Vitamina A ndihmon në rritjen e shkëlqimit të lëkurës tuaj.


Vitamina E është një antioksidant i fuqishëm që ndihmon në minimizimin e shenjave të moshës duke mbajtur lëkurën tuaj të hidratuar dhe të butë.


 

Përdorimi

 Aplikoni një sasi të vogël në lëkurë të pastër e të thatë. Për rezultate më të mira aplikoni kremin e ditës ose të natës.


 

Përbërësit

Aqua, Glycerin, Niacinamide, Panthenol, Hippophae rhamnoides Fruit Water wh h , Sodium Ascorbyl Phosphate, Citrus Limon Fruit Extract *, Lophanthus Anisatus Extract *, Aquilegia Sibirica Flower / Leaf / Stem Extract wh , Schisandra Chinensus Extract wh , retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Sodium Hyaluronate, Tocopheryl Acetate, Hydroxyethylcellulose, Caprylyl / Capryl Glucoside, Sodium Cocoyl Glutamate, Glyceryl Caprylate, Polyglyceryl-6 Oleate, Sodium Surfactin, Alcohol Sodium, Benzyl Hex Cinnamal, Linalool.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura